Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

PřeDivO

PřeDivO´18

Přijďte se podívat na letošní PřeDivO´18 do Města Smečna. Festival nejen divadelní probíhá od  6. září do 15. září 2018 a můžete navštívit Barokní slavnosti Města Smečna, přednášku "Slavná smečenská minulost", besedu s JUDr. Jiřím Georgievem, nebo si zatančit a zazpívat při slavnostním koncertu Lounské 13. Těšíme se na vás.

PřeDivO´16

Na letošní PřeDivO se přijeďte podívat do městyse Vraný. Od 10. do 27. září 2016 máte možnost zhlédnout "Vranský hasičský dvojboj", vyslechnout zajímavou přednášku o cestování nebo zdravém životním stylu. Dále si můžete užít hudební a taneční vystoupení Vranských pěvců, zaposlouchat se do koncertu Českého filharmonického kvarteta a dalších interpretů. Těšíme se na Vás a přejeme příjemné zážitky.

PřeDivO´15

Letošní PřeDivO zavítá do Úholiček a půjde o festival především divadelní. Přijďte 25. a 26. září do Úholiček a zúčastněte se nejen divadelních představení, ale i Svatováclavských slavností.

Napsali o nás...

PřeDivO´14

Přijďte se podívat na letošní PřeDivO do Velkých Přílep. Festival nejen divadelní probíhá od 13. září do 4. října 2014 a můžete navštívit Podzimní slavnost, přednášku Jiřího Grygara, divadelní komedii nebo si zatančit a odpočinout při některé z hudebních produkcí. Pro děti je tu rovněž připraveno filmové představení. Těšíme se na vás. 

PřeDivO´13

Letošní PřeDivO hostí obec Nelahozeves. Od 14. do 21. září 2013 máte možnost zhlédnout tři divadelní představení, pobavit se při Nelahozeveském burčákování, prohlédnout si výstavu obrazů a poslechnout si varhanní koncert nebo koncert operních árií. Přijeďte nebo přijďte za námi do Nelahozevsi.

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí