Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

PřeDivO

PřeDivO '22

V letošním roce se o PřeDivo podělí dvě středočeské Vesnice roku v období od 17. září do 15. října. Řisuty i Libovice mají přichystaný pestrý program společenských a vzdělávacích akcí, které se budou konat střídavě v obou obcích. Plakát s programem naleznete zde. Tešíme se na všechny nadšené učastníky.

PřeDivO '18

Letošní PřeDivo proběhne ve Smečně, můžete navštívit výstavu na zámku, vojenský skanzen, nebo slavnosti Města Smečna. Bohatý program naleznete na pozvánce zde.

short url link | Nike Air Force 1 Shadow News, Colorways, Releases , Gov

PřeDivO '17

Tento ročník se uskuteční ve Městě Buštěhrad, můžete navštívit například hudební festival Bushfest, přednášku městského kronikáře či koncert klasické hudby. Pozvánku s podrobným programem naleznete zde.

Running sneakers | nike shox r4 men wide sneakers for women clearance

PřeDivO´16

Na letošní PřeDivO se přijeďte podívat do městyse Vraný. Od 10. do 27. září 2016 máte možnost zhlédnout "Vranský hasičský dvojboj", vyslechnout zajímavou přednášku o cestování nebo zdravém životním stylu. Dále si můžete užít hudební a taneční vystoupení Vranských pěvců, zaposlouchat se do koncertu Českého filharmonického kvarteta a dalších interpretů. Těšíme se na Vás a přejeme příjemné zážitky.

latest jordan Sneakers | Nike Air Force 1'07 Essential blanche et or femme - Chaussures Baskets femme - Gov

PřeDivO´15

Letošní PřeDivO zavítá do Úholiček a půjde o festival především divadelní. Přijďte 25. a 26. září do Úholiček a zúčastněte se nejen divadelních představení, ale i Svatováclavských slavností.

Napsali o nás...

Buy Kicks | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Iicf

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí