Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

Články

Filtr
 • Výběrové řízení na pracovní pozici - Manažer OP

  Přemyslovské střední Čechy o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici - Manažer operačního programu. Podrobnější informace k VŘ naleznete zde.

 • Staňte se partnery naší MAS!

  Vstupujeme do nového období 2021-2027, některé partnery ztrácíme změnou území a rádi bychom přivítali nové síly, nové spolupracovníky, třeba i nové členy našich orgánů. Máte-li zájem, navštivte nás v kanceláři ve Wilsonově ulici ve Slaném, v prvním patře domu č. p. 599, anebo zavolejte naší ředitelce Jarce Saifrtové na číslo 606 605 202.

  Jarda Huk

 • Výzva LEADER obnovy pro MAS Jižní Slovácko

  Vážení partneři a kolegové,
  ničivá smršť, která se přehnala před několika dny nad částí Hodonínska, zasáhla sedm obcí, které spadají do území Místní akční skupiny Jižní Slovácko. Národní síť místních akčních skupin ČR v koordinaci s KS MAS Jihomoravského kraje připravila transparentní účet 601 315 93 09/0800, na který je možné zasílat podporu pro postiženou oblast. Místní akční skupina Jižní Slovácko z vybraných peněz pak vyhlásí výzvu pro postižené území, v níž mohou získat investiční podporu občané i spolky, kterým živel zničil domy. Národní síť MAS ČR předpokládá, že by se mohlo tímto způsobem – pokud by každý z partnerů českých a moravských MAS přispěl 500 – 1000 korunami – vybrat asi pět miliónů korun. Chcete-li se do pomoci postižené jižní Moravě tímto způsobem zapojit, zašlete peníze na účet naší MAS (407422379/0800) nejpozději do 15. 7. 2021 a vepište účel "Morava",my pak peníze pošleme najednou na společný účet. MAS Jižní Slovácko bude svou výzvu na obnovu po živelní pohromě vyhlašovat až po ukončení nejdůležitějších záchranných a sanačních prací. Podrobnosti k výzvě naleznete zde.

  S díky Jarka Saifrtová

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí