Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

Články

Filtr
 • Žádosti do Měšce budou vybrány do konce května

  Správní rada podruhé per rollam posunula termín pro vyhodnocení a výběr žádostí podaných do Malého přemyslovského měšce 2020. Komise bude hodnotit 43 žádostí, devět žadatelů původně připravované akce nebude realizovat. Výsledky budou zveřejněny do konce května 2020.

  Jarda Huk

  jordan release date | Nike Release Dates
 • Výzvy CLLD/IROP č. 17-22 prodlouženy

  Termín pro podání žádostí do nových výzev IROP č. 17 - 22 byl prodloužen do 1. června 12.00 hodin. Výzvy jsou po modifikaci již znovu otevřeny, a je tedy možné podávat žádosti. Konzultovat můžete telefonicky (724 434 154, 720 941 482) nebo emaily huk@premyslovci.cz, o uspořádání seminářů rozhodneme podle vývoje situace v ČR.

  Jarda Huk

  best Running shoes brand | Nike
 • Rozhodnutí o žádostech do Měšce odloženo

  Opatření, která přijala Vláda ČR v současné mimořádné situaci, zatím znemožňují pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí. Nelze proto ani pořádat akce, o jejichž podporu požádalo 52 žadatelů do Malého přemyslovského měšce. Nemohla se sejít ani komise, která žádosti hodnotí. Správní rada proto per rollam rozhodla o posunutí vyhodnocení žádostí a přidělení podpory o měsíc, tedy do konce dubna 2020. A dál uvidíme podle vývoje situace. Všechny žadatele v následujících dnech obešleme, aby ti, jejichž akce se měly konat v březnu nebo v dubnu, mohli své žádosti upravit.

  Jarda Huk

  affiliate tracking url | nike fashion
 • Šablony III jsou vyhlášeny

  Včera 31. 3. 2020 vyhlásilo MŠMT výzvu na třetí kolo Šablon. I v této vlně všem žadatelům ráda pomohu, tak jako v letech minulých, a to jak s podáním žádosti o podporu tak s celkovou administrací po celou dobu trvání projektu. (opět zcela zdarma) Veškeré dokumenty k Šablonám III naleznete zde.Přeji pevné zdraví a těším se na spolupráci.

  Štěpánka Fišerová

  latest Nike release | Sneakers

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí