Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

Články

Filtr
 • MMR vyhlásilo nové dotace

  Před Vánocemi vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR znovu dotační titul Podpora obnovy a rozvoje regionů. Takřka celá alokace (cca 400 milionů Kč) je určena pro obce do 3000 obyvatel, dostane se však navíc i na projekty, které letos zůstaly v zásobníku. Znovu je také vyhlášen titul Regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití. Alokace pro "méně postižené" kraje je celkem 200 mil. Kč a míra podpory 50-70 % podle velikosti obce.
  Podrobnosti najdete zde.
   
  Jarda Huk

  Best Sneakers | Air Jordan
 • PF 2021

  Všem přátelům, členům a partnerům přejeme šťastné Vánoce a úspěšný nový rok. 

  Jarda, Jarka, Štěpánka a Jitka

  affiliate link trace | Nike Air Force 1 '07 3 Low White/University Blue For Sale , Idae 2021
 • Vydali jsme čtrnáctou publikaci

  Několik let připravovaný záměr se letos naplnil a knížka věnovaná místním i celostátním muzeím působícím v našem území spatřila světlo světa. Ve středu 11. prosince 2019 byla knížka Strážci paměti, jejíž vydání bylo podpořeno dotací Středočeského kraje, v naší kanceláři ve Slaném slavnostně pokřtěna, výtisky předány zástupcům muzeí ze Slaného, Lidic, Vraného, Nelahozevsi, Kolče, Zlonic a Ledec a do dalších míst poputují v následujících dnech. Můžete si ji prohlédnout třeba ve slánském infocentru a o slavnostním předání přečíst také v Kladenském deníku zde.

  Jarda Huk

  buy shoes | Archives des Sneakers
 • Od 6. ledna 2020 můžete podávat žádosti do čtvrté výzvy PRV

  Řídící orgán PRV nám schválil fiche a výzvu č. 4 PRV a potvrdil tak, že od 6. ledna do 6. února 2020 mohou žadatelé podávat do fichí 2, 4 a 6 své projekty. Semináře pro žadatele se uskuteční 14. ledna a 21. ledna 2020 od 13 hodin v naší kanceláři. Výzvu, fiche a další dokumenty k výzvě najdete na webových stránkách zde.

  Jarda Huk

 • Projekty z výzev IROP č. 14-16 předány k ZOZ

  Všech pět projektů, které byly podány do výzev IROP/CLLD č. 14-16 a prošly věcným hodnocením, byly správní radou místního partnerství „vybrány“ a včetně jednoho projektu náhradního postoupeny Centru pro regionální rozvoj ČR k závěrečnému ověření způsobilosti. Správní rada místního partnerství schválila také zásady změny strategie č. 12, kterou se v programovém rámci IROP přesouvají alokace tak, aby byly v jarních výzvách (předpoklad: duben 2020) všechny prostředky vyčerpány. Seznam schválených projektů naleznete zde.

  Sports Shoes | Nike Air Force 1'07 Essential blanche et or femme - Chaussures Baskets femme - Gov

Rychlé zprávy

Best Authentic Sneakers | Yeezy Boost 350 Trainers

Nike air jordan Sneakers | BAPE New Balance 2002R Release Date - Pochta

MAP v ORP Slaný

Projekty

Mediatéka

--------------------
--------------------
 

Fotogalerie

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí